Raportohet e zhdukur një grua në Prishtinë, u largua nga trajtimi mjekësorë të premten

Prishtinë | 16 Jan 2022 | 10:27 | Nga Ekonomia Online

Një grua që po merrte trajtim mjekësorë në Prishtinë është larguar nga vendi ku po qëndronte të premten.

Policia në raportin 24 orësh bënë të ditur lokacioni i saj nuk dihet

“Prishtinë, 14.01.2022-01:00. Është raportuar se viktima femër kosovare e cila ka qenë në tretman mjeksorë është larguar dhe se nuk dihet lokacioni i saj”, thuhet në raport të PK-së.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme