Shkarkohet Hajdar Hoxha, kryeshefi i NPB-së

Prishtinë | 25 Kor 2022 | 14:26 | Nga Ekonomia Online

Hajdar Hoxha është shkarkuar sot nga pozita e kryeshefit të Ndërmarrjes Publike Banesore (NPB).

Vendimin e ka nxjerrë sot Bordi i Ndërmarrjes Publike Banesore.

Lajmi u bë i ditur nga Leutrim Retkoceri, asamblist i PDK-së në Kuvendin Komunal të Prishtinës.

“Menaxhmeti i ri i Ndërmarrjes Publike Banesore do të filloj menjëherë reformat, për të ndërtuar politika menaxhuese transparente dhe në shërbim të plotë të qytetarëve të Prishtinës”, tha Retkoceri.

Të ngjashme