Shpërthen gypi në Prishtinë, shumë lagje mbesin pa ujë

Prishtinë | 12 Maj 2019 | 08:53 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Shumë lagje të Prishtinës mëngjesin e së dielës kanë mbetur pa ujë. E gjithë kjo si pasojë e shpërthimit të një gypi, raporton Ekonomia Online.

Uji ka vërshuar rrugën “Luan Haradinaj”, si dhe rrugën “Kosta Novakoviq”.

Ndërsa, zyrtarët e ujësjellësit kanë dal në vendin e ngjarjes për ta sanuar situatën, raporton EO.

Lexo më shumë:

Të ngjashme