Vushtrri, tetëvjeçari pëson lëndime të rënda pas sulmit nga qentë endacak

Vushtrri | 11 Shk 2019 | 10:00 | Nga Ekonomia Online

Një fëmijë tetëvjeçar është sulmuar ditën e shtunë nga qentë endacak në rrugën “Kadri Dushi” në Vushtrri.

L.I ka pësuar lëndime të rënda në fytyrë si pasojë e kafshimit të qenve.

Bëhet e ditur se fëmijët tjerë që ishin në shoqeërine e L.I kanë arritur të ikin dhe të shpëtojnë pa lëndime.

Të afërm të fëmijës kanë dërguar disa fotografi ne adresë të Klan Kosovës për të treguar rrezikun që kanë nga qentë endacak në qytetin e Vushtrrisë.

KUJDES PAMJET JANË TË RËNDA !

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme