KQZ shpalli rezultatet përfundimtare të balotazhit në Drenas

Prishtinë | 21 Dhj 2016 | 13:59 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

KQZ-ja shpalli Rezultatet Përfundimtare të Raundit të Dytë të Zgjedhjeve të Jashtëzakonshme për Kryetar të Komunës së Drenasit.

Kryetarja e KQZ-së, bëri të ditur se Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka njoftuar se nuk ka pasur asnjë ankesë që mund të ndikojë në këto rezultate.

Në këtë mbledhje, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi dhe shpalli Rezultatet Përfundimtare të Raundit të Dytë të Zgjedhjeve të Jashtëzakonshme për Kryetar Komune në Drenas.

Rezultatet Përfundimtare janë si në vijim:

1-rezultatet-perfundimtare_drenas_raundiii 2-statistika-e-pergjithshme_drenas_raundiii

Lexo më shumë:

Të ngjashme