Kujtim Shala e Dardan Sejdiu përplasen në mbledhjen e kryesisë

Prishtinë | 15 Dhj 2018 | 11:27 | Nga Emine Shehu Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Shefi i grupit parlamentar të PSD-së Dardan Sejdiu, ka lavdëruar partinë e tij duke thënë se PSD po merr përgjegjësi dhe se në asnjë mënyrë nuk po ju bëhet patericë partive në pushtet.

Pas mbledhjes së kryesisë, Sejdiu tha se me projektligjin për dialogun me Serbinë, asnjë person nuk e ka monopolin.

Poashtu në këtë mbledhje, ka ndodhur një konflikt mes Kujtim Shalës nga LDK-ja dhe Sejdiut.

Sejdiu e ka pranuar këtë konflikt por tha se për detaje duhet të pyetet Shala.

Seanca e jashtëzakonshme për dialogun mbahet sot në orën 14:00.

Lexo më shumë:

Të ngjashme