Kuvendi i Kosovës hap dyert për bashkatdhetarët

Prishtinë | 23 Kor 2019 | 16:03 | Nga Ekonomia Online

Të mërkurën dhe të enjten, më 24 dhe 25 korrik 2019, Kuvendi i Republikës së Kosovës organizon aktivitetin tradicional, “Bashkatdhetarët në Kuvend” dhe hap dyert për të gjithë bashkatdhetarët, njofton Klan Kosova.

”Të gjithë bashkatdhetarët të cilët dëshirojnë ta vizitojnë Kuvendin e Kosovës dhe të takohen me deputetë, janë të mirëpritur dhe ftohen t’i bashkëngjiten këtij aktiviteti”, thuhet mes tjerash në kumtesën e lëshuar nga Kuvendi i Kosovës.

Të ngjashme