Ky është moti për sot

Prishtinë | 13 Dhj 2016 | 08:28 | Nga

Moti sot në Kosovë, e martë 13 dhjetor 2016 parashikohet të jetë mot me vranësira kalimtare dhe intervale me diell.

Era do fryj nga Veri-Lindja 10 deri 40 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga -6-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 1-C.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme