LDK-ja bën homazhe te varri i Rugovës, Beqiri: Jemi mirënjohës veprës së tij

Prishtinë | 17 Shk 2021 | 10:21 | Nga Erdonita Hebibi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ismet Beqiri së bashku me anëtarët e tjerë të Lidhjes Demokratike të Kosovës kanë bërë homazhe pranë varrit të ish-presidentit Ibrahim Rugova, raporton Ekonomia Online.

Me ç’rast ai tha që në këtë ditë kanë ardhur në shenjë mirënjohjë për figurën e ish-presidentit Rugova.

“Sot në këtë ditë të shënuar nderojmë figuren e ish-presidentit Rugova për gjithë punën dhe sakrificën që ka bërë për popullin e Kosovës”, tha Beqiri.

“Patjetër që ne si subjekt politik do i jemi mirënjohës veprës së tij që na la dhe gjithë populli i Kosovës”, shtoi Beqiri.

No description available.
No description available.
Lexo më shumë:

Të ngjashme