LDK-ja uron ortodoksët për Krishtlindjen

Prishtinë | 06 Jan 2019 | 16:20 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa të gjithë qytetarëve të besimit ortodoks ua ka uruar Krishtlindjen.

“Në këtë ditë feste familjet e juaja të jenë të mbushura me shëndet, begati dhe shumë dashuri. Çdo festë, edhe kjo le ta gjejë popullin e Kosovës më të bashkuar për një ardhme të përbashkët plot begati”, ka uruar Mustafa.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme