Let’s Do It uron festat e fundvitit me një video senzibilizuese për mjedis më të pastër

Prishtinë | 25 Dhj 2019 | 15:52 | Nga Ekonomia Online

Organizata që  merret me mbrojtjen e mjedisit Let’s Do It Kosova e cila ka organizuar edhe aktivitete të shumëta për pastrim anembanë Kosovës, ka uruar festat e fundvitit në një mënyrë të veqantë.

Ata në një video të postuar në Facebook kanë bërë thirrje që të mbahet i patër ambient dhe të mos hudhet bërrllog vend e pa vend.

Ndiqeni videon më poshtë:

Gëzuar 2020

Jepi vetes tënde një dhuratë më të mirë për vitin tjetër!#tapastrojmekosoven ju uron festat e fundvitit!#letsdoit🎄

Gepostet von Let's Do It Kosova am Mittwoch, 25. Dezember 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme