Lëvizja Vetëvendosje homazhe në Kompleksin Memorial ”Adem Jashari”

Prishtinë | 28 Nën 2016 | 10:22 | Nga

Për nder të 28 Nëntorit, Lëvizja Vetëvendosje ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial ”Adem Jashari”, në Prekaz.

Për të bërë homazhe dhe për të nderuar gjithë familjen Jashari për këtë datë historike, aty janë parë Kryetari i Vetëndosjes Visar Ymeri, Deputeti Rexhep Selimi, Shefja e grupit parlamentar të VV-së Aida Dërguti, Albin Kurti dhe disa përfaqësues të tjerë të kësaj dege, njofton Klan Kosova.

Për më shumë ja fotografitë:

klll

bfgtf

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme