Limaj: Lajm shumë i keq për të gjithë liridashësit në Kosovë

Prishtinë | 25 Tet 2016 | 11:08 | Nga

Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj dënimin e ish-ushtarëve të UÇK-së e ka quajtur lajm shumë të keq për të gjithë liridashësit në Kosovës.

Lexoni të plotë postimin e tij në Facebook:

Lajm shumë i keq për të gjithë liridashësit në Kosovë.!

Dje u dënuan zërat e parë të UÇK-së, ata që vullnetarisht ja ofruan jetën e tyre lirisë së Kosovës.

Unë dhe familja ime e dijmë shumë mirë çka është persekutimi në liri, në lirinë të cilën ende se kemi shiju.!
Bashkëndjej me ju, me familjet e juaja të nderuar bashkëluftëtarë.!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme