Limaj: Në këtë ditë, kujtojmë gjithë ata burra e gra, djem dhe vajza që dhanë jetën për lirinë e Kosovës

Prishtinë | 11 Gus 2019 | 13:42 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, u uron të gjithë besimtarëve mysliman festën e Kurban Bajramit.

Ai tha uron që në familjet kosovare të mbretërojë paqja, harmonia dhe uniteti.

“Në këtë ditë të sakrificës, kujtojmë gjithë ata burra e gra, djem dhe vajza që dhanë jetën për lirinë e Kosovës. Me fat Kurban Bajrami”, ka shkruar Limaj në Facebook.

Të ngjashme