Lushtaku e ndërpret raportimin e Rakiqit në Komision, shkaku i ezanit

Prishtinë | 17 Nën 2020 | 15:44 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Komisionit për Qeverisje Lokale, Administratë Publike, Zhvillim Rajonal dhe Media, Mërgim Lushtaku ka kërkuar nga ministri i Pushtetit Lokal, Goran Rakiq, të ndalë fjalimin derisa të përfundojë thirrja e ezanit, raporton Ekonomia Online.

Rakiqi pranoi që të ndalojë raportimin para anëtarëve të Komisionit derisa është thirrur ezani i drekës.

LEXONI EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme