Mblidhet edhe sot Delegacioni Shtetëror për bisedime me Serbinë

Prishtinë | 24 Dhj 2018 | 11:35 | Nga Ekonomia Online

Delegacioni Shtetëror për bisedime me Serbinë do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Në një njoftim dërguar medieve bëhet me dije se mbledhja do të mbahet në Kuvendin e Kosovës duke filluar nga ora 16:00.

Delegacioni Shtetëror për bisedime me Serbinë udhëhiqet nga kryetari i Nismës, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti i PSD-së.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme