Mehaj pas aksidentit në Bullgari: Jemi me ju në këto çaste të vështira

Prishtinë | 23 Nën 2021 | 10:49 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Mbrojtjes i Kosovës, Armend Mehaj, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të viktimave nga aksidenti tragjik në Bullgari.

Më tutje, Mehaj u ka uruar shërim të shpejtë të mbijetuarve të këtij aksidenti.

“Dhembje shumë e madhe me rastin e humbjes së jetës së 46 qytetarëve nga Maqedonia e Veriut në aksidentit tragjik në Bullgari. Ngushëllimet më të thella familjeve të viktimave dhe shërim të shpejtë të lënduarve. Të gjithë jemi me ju në këto çaste shumë të vështira! Qoftë i përjetshëm kujtimi për ta”, ka shkruar Mehaj në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme