Mësuesi në Mitrovicë i rrah nxënësit pasi ata u përfshin në një incident

Prishtinë | 20 Nën 2021 | 09:11 | Nga Ekonomia Online

Një mësimdhënës është arrestuar nën dyshimin se i ka goditur me shuplaka nxënësit për t’i ulur në vendet e tyre, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas raportit të policisë, nxënësit ishin përfshirë në një incident mes vete, pastaj mësimdhënësi i ka ulur në vendet e tyre.

Është raportuar se në një shkollë ka ndodhur një incident mes nxënësve, pastaj një mësimdhënës, tani i dyshuar mashkull  kosovar, dyshohet se ka goditur me shuplaka nxënësit për t’i ulur nëpër vendet e tyre. Është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme