Ministri Endrit Shala ndihmon të aksidentuarin pranë zyrës së tij

Prishtinë | 12 Dhj 2018 | 14:00 | Nga Ekonomia Online

Një punë jo e zakonshme i ka dalë ministrit të Tregtisë dhe Industrisë mesditën e së mërkurës. Afër vendit të tij të punës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Siç edhe shihet në fotografi dhe video të siguruara nga gazeta inFokus, nga vendi i ngjarjes, ngasësi i motoçikletës është përplasur me një furgon që po barte nxënës në këtë rrugë.

I pari që ka dalë në vendin e ngjarjes është ministri i Tregtisë, Endrit Shala, i cili edhe i ka ofruar ndihmën e parë të lënduarit.

Gazeta inFokus sjellë foto dhe video nga vendi i ngjarjes:

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme