Ministrja Hoxha uron Bajramin: Shëndet, paqe e lumturi!

Prishtinë | 15 Qer 2018 | 11:14 | Nga

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë, me dëshirat më të mira për shëndet, paqe e lumturi, në secilën familje.

Ja urimi i plotë i Ministres Hoxha në rrjetin social:

“Urime dhe gëzuar Bajrami i madh! Të gjithë besimtarëve myslimanë, ua uroj Bajramin e madh, me dëshirat më të mira për shëndet, paqe e lumturi në familjet Tuaja. Uroj që të kemi të gjithë më shumë sukses, dashuri dhe solidaritet ndërmjet nesh, në vendin tonë dhe më gjerë. Urime dhe me fat Bajrami!”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme