Moti për sot, vranësira dhe reshje shiu

Prishtinë | 19 Kor 2018 | 08:51 | Nga

Sot në tërë vendin do të jetë mot i vranët dhe me reshje shiu.

Temperatura e mëngjesit do të sillet nga 16 deri në 18 gradë kurse ajo më e larta e ditës në mesatare do të jetë 23 gradë Celsius.

Qyteti me temperaturë më të lartë do të jetë Gjakova me temperaturë maksimale mbi 24 gradë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme