Moti sot në Kosovë

Prishtinë | 27 Kor 2019 | 08:45 | Nga Ekonomia Online

Moti sot mbi vendin tonë do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Në disa vende pritet të ketë edhe reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin në mes 15-16 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 31-33 gradë celsius.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme