Moti do t’ju befasojë edhe sot

Prishtinë | 29 Kor 2018 | 08:52 | Nga

Të dielën në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët, ndërsa në orët e pasdites pritet të ketë edhe shtërngata dhe reshje shiu të shpërndara në disa vende.

Prishtina Weather parashikon që temperaturat nesër do të jenë prej 15 deri në 25 gradë Celsius.

Do të fryejë erë mesatare nga krahu verior 3-7m/s.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme