Ministria Arsimit tregon se si duken nga brenda shkollat që respektojnë masat anti-covid

Prishtinë | 13 Sht 2020 | 16:42 | Nga Ekonomia Online

Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka sjell imazhe brenda një shkolle një ditë para fillimit të vitit të ri shkollor.

Gjithashtu, në postimin e tyre në Facebook, MASH ka ftuar të mbahen maskat, distancën dhe higjienën.

Postimi i tij i plotë:

Kështu duket nga brenda një shkollë e përgatitur që të presë nxënësit nesër, më 14 shtator 2020.

Respektoni rregullat: Mbajeni maskën, distancën dhe higjienën!

Të ngjashme