“Nëna doli nga banesa dhe s’dihet ku ndodhet”, një i mitur nga Prishtina braktiset nga prindërit

Prishtinë | 18 Kor 2021 | 09:28 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka hasur në një person të mitur pa përkujdesje të prindërve.

Sipas viktimën, ai jeton me nënë dhe ajo kishte dalë nga banesa dhe nuk dihet se ku ndodhet.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 01:10 në Prishtinë.

“Viktima është dërguar tek babai i tij. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia.

Të ngjashme