Një grua gjendet pa shenja jete e shtrirë në rrugë tek Bregu i Diellit

Prishtinë | 31 Tet 2019 | 10:05 | Nga Ekonomia Online

Një grua është gjetur pa shenja jete e shtrirë në rrugë tek lagjja ‘Bregu i Diellit’ në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë të ditur për Ekonomia Online, Flora Ahmeti, zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës.

Ahmeti, ka treguar se ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Rreth ores 09:00 kemi pranuar informaten se ne rrugen Hyzri Talla ne Prishtine, eshte i shtrire nje person (femer – 1942). Menjehere ne vend ngjarje kane dale njesitet e nevojshme dhe ekipi mjekesor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimes. Me rastin po merren njesite perkatese policore.”, tha ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme