Nuk do ta njihni ish-presidenten Jahjaga me këtë ndryshim të madh

Prishtinë | 10 Jan 2022 | 18:15 | Nga Ekonomia Online

Ish-presidentja e vendit, Atifete Jahjaga ka vendosur të bëjë ndryshimin e radhës në dukje.

Në paraqitjen e saj të fundit, Jahjaga është dukur më ndryshe, kjo pasi është shndërruar në bionde.

Ish-presidentja e Kosovës ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket për mrekulli.

Kujtojmë se përveç që ishte presidente e Kosovës gjatë viteve 2011-2016, ajo në vitin 2009 ka mbajtur postin e Zëvendës-Drejtoreshës së Përgjithshme të Policisë së Kosovës.

Të ngjashme