Ofruan lokalin për prostitucion, arrestohen tre person

Prizren | 17 Sht 2017 | 14:56 | Nga

​Tre persona janë arrestuar në fshatin Xërxë të Prizrenit, nën dyshimin e bazuar për kryerjen e veprës mundësim në prostitucion dhe ofrim i lokaleve për prostitucion.

“Pas hetimeve të zhvilluara me 15.09.2017 në dyshimin e bazuar për kryerjen e veprës mundësim në prostitucion dhe ofrim i lokaleve për prostitucion janë arrestuar 3 të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e dërguar nga policia.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme