Osmani vendosë buqetë me lule tek Memoriali për nder të të pagjeturve të Kosovës

Prishtinë | 06 Pri 2021 | 13:55 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani , ka  vendosur buqetë me lule tek Memoriali për nder të të pagjeturve të Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Osmani gjatë ditës pas pranimit të detyrës ka bërë edhe disa aktivitetet tjera, ku ka vizituar sallën “1 Tetori” së bashku me ministrinë e Shëndetësisë, si dhe ka bërë homazhe tek varri i ish-presidenti të Kosovës, Ibrahim Rugova.

Lexo më shumë:

Të ngjashme