Osmanit i dhurojnë lule, ajo i jep një “urdhër” bashkëshortit

Prishtinë | 06 Pri 2021 | 15:32 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, pas homazheve të varri i Rugovës ka pranuar lule nga një zonjë e cila kishte ardhur nga Norvegjia, raporton Ekonomia Online.

Në një bisedë të shkurtër me të qeshura, Osmani i ka lënë porosi bashkëshortit të saj, Prindon Sadriut që të kujdeset për lulet duke i ujitur.

Në të vërtetë, ishte vet Prindoni i cili e pyet zonjën që dhuroi lule nëse duhet t’i ujisë shpesh, dhe pasi merr nuk merr përgjigje, presidentja i drejtohet bashkëshortit me fjalët se “I ujit ti Prindon” dhe ai që ia kthen se “Prandaj po e pyes”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme