Pacolli: Do të bëj tifo për Zvicrën në Kampionatin Botëror

Prishtinë | 20 Nën 2022 | 15:55 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka zbuluar se për cilën skuadër do të bëjë tifo në Kampionatin Botëror “Qatar 2022”.

Pacolli tha se do ta përkrah Zvicrën gjatë këtij kampionati.

Po ashtu ai theksoi do të udhëtojë drejt Qatarit.

“Në këtë kampionat, unë bëj tifo për Zvicrën me kapitenin e ekipit, Granit Xhaka”, tha Pacolli.

Sot më 20 nëntor do të nis Kampionati Botëror.

Për një muaj, futbolldashësit do të përjetojnë emocione dhe spektakël.

Të ngjashme