Pacolli: Kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat tuaja

Prishtinë | 28 Sht 2016 | 09:36 | Nga

Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli është njëri ndër biznesmenët më të mëdhenj në Kosovë.

Mirëpo kreu i AKR-së nuk ka qenë gjithmonë kaq i pasur. Ai thotë se ka pasur fëmijëri të vështirë dhe çdo gjë që e ka arritur e ka bërë duke besuar në vetvete dhe në ëndrrat e tij.

Pacolli këtë e konfirmoi edhe njëherë përmes postimit të një fotografie në Facebook me mbishkrimin:

“Në jetën time jam provuar shumë. Unë kam pasur një fëmijëri të vështirë, por unë besoja gjithmonë në të ardhmen time. Miqtë e mi, kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat tuaja!”.

14433065_10157457929975153_7120264669275864696_n

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme