Pacolli: Uroj që dashuri, mirësia dhe mirëqenia të mbizotëroj te të gjithë

Prishtinë | 01 Sht 2017 | 11:54 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kandidati  nga Aleancës për Kosovën e re për komunën e Prishtinës, Selim Pacolli, me rastin e festës së Kurban Bajramit uroi për dashuri dhe mirësi.

Urimet ai i bëri gjatë vizitës së tij së bashku me pjesëtar të tjerë nga AKR në Bashkësinë Islame të Kosovës.

“Ishim për t`i shpreh urimet më të sinqerta. Është një festë e sakrificës dhe solidaritet dhe ne si pjesëtar të besimit islam e kemi për detyrë që të hapim dyert”.

“Uroj të gjithë besimtarët, uroj që dashuri, mirësia dhe mirëqenia të mbizotëroj te të gjithë dhe te të gjithë njerëzit e sidomos te kombi im. Uroj që te jemi më solidar me njëri tjetrin”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme