Para objektit të MKRS-së, interpretohen këngë me rastin festës së 28 Nëntorit

Prishtinë | 28 Nën 2020 | 11:06 | Nga Aulona Sylaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Me rastin e festës së 28 Nëntorit, Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sportit ka organizuar një aktivitet, në të cilën është bërë interpretimi i disa këngëve nga Kori i Filharmonsië së Kosovës, raporton Ekonomia Online

Në këtë aktivitet ka marr pjesë edhe ministrja e MKRS-së, Vlora Dumoshi me bashkëpunëtorë.

Këtë aktivitet e kanë përcjellë edhe një numër i qytetarëve. Pjesëtarë nga Policia e Kosovës poashtu janë prezent për të mbajtur rendin

Lexo më shumë:

Të ngjashme