Pas “Sunny Hill” rikthehet edhe “Beer Fest” në Prishtinë

Prishtinë | 20 Qer 2022 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Disa orë pasi u raportua se festivali i muzikës “Sunny Hill” do të rikthehet në Prishtinë edhe “Beer Fest” do të jetë festivali tjetër që do të mbahet në kryeqytet.

“Beer Fest” do të mbahet në Prishtinë më datën 12, 13 dhe 14 gusht.

Organizatorë bëjnë të ditur se shumë shpejt do të bëhen të ditur edhe informacione të tjera lidhur me organizimin.

Ndërkaq festivali “Sunny Hill” do të mbahet më 4,5,6 dhe 7 gusht.

Të dy festivalet ishin anuluar javën e kaluar.

Të ngjashme