Pejë: Zhduken dy motra, familja nuk di asgjë për vendndodhjen e tyre

Prishtinë | 17 Nën 2020 | 10:15 | Nga Ekonomia Online

Që nga dita e hënë dy vajza nga Peja kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Rastin në polici është raportuar nga motra e tyre.

Familjarët nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tyre.

 “Me 16.11.2020 ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy   motrat e sajë janë larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme