Po kontrabandonte 880 litra naftë, ndalohet një person në Leposaviq

Prishtinë | 10 Sht 2021 | 09:54 | Nga Ekonomia Online

Është ndaluar nga policia një person në Leposaviq, pasi që dyshohet se ka kaluar kufirin ilegalisht ndërsa po kontrabandonte 880 litra naftë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar. Kurse automjeti dhe derivatet janë dërguar në terminal doganor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme