Policia deklarohet rreth aksionit të Speciales, largon gazetarët nga shtëpia e Jakup Krasniqit

Prishtinë | 04 Nën 2020 | 08:54 | Nga Aulona Sylaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Policia e Kosovës është duke asistuar në aksionin që po zhvillon Zyra e Prokurorit të Specializuar në disa lokacione në kryeqytet

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

“Policia e Kosovës, sipas nevojës, vlerësimeve dhe kërkesës së EULEX-it, iu asiston në ruajtjen e rendit, qetësisë dhe sigurisë publike si dhe mbarëvajtjes së trafikut”, ka thënë Kelani.

Megjithatë, nuk kanë dhënë më shumë informacione.

Basitsje janë duke u kryer në shtëpinë e ish-kryeparlamentarit, Jakup Krasniqi.

Lexo më shumë:

Të ngjashme