Policia dhe AGK-ja diskutojnë për sigurinë në vend

Prishtinë | 15 Qer 2021 | 14:18 | Nga Erdonita Hebibi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Policia e Kosovës dhe Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) kanë mbajtur takim të përbashkët me disa nga përfaqësuesit e medieve për të diskutuar rreth sigurisë në vend dhe tematika tjera të dhunës në familje dhe tema tjera, raporton Ekonomia Online.

Në kuadër të këtij takimi pjesa e parë zhvillohet pa prani të medieve, vetëm pamje për të vazhduar më pas edhe me një konferencë të përbashkët.

No description available.
Lexo më shumë:

Të ngjashme