Policia jep detaje për vdekjen e grua që u gjuajt nga një ndërtesë në Malishevë

Prishtinë | 03 Kor 2021 | 08:31 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e gruas që u gjuajt nga shkallët e ndërtesës në Malishevë. 

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se dje rreth orës 09:00, viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete.

Dyshohet se ishte hedhur nga shkallët e ndërtesës në të cilën ajo ka qenë duke banuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi. 


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme