Prishen semaforët në Fushë-Kosovë, krijohen kolona

Prishtinë | 14 Tet 2019 | 08:43 | Nga Ekonomia Online

Në Fushë-Kosovë semaforët janë jashtë funksionit mëngjesin e së hënës. Kjo ka bërë që të krijohen kolona të gjata.

Sipas fotografive që lexuesit i kanë përcjell EKonomia Online, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke rregulluar komunikacionit.

Të njëjtë kanë pohuar se Policia vetëm se ka ngarkuar më shumë qarkullimin këtë pjesë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme