Ramosaj mban konferencë për medie, njofton për të rejat e fundit rreth helmimit të qytetarëve

Prishtinë | 15 Kor 2021 | 11:54 | Nga Ekonomia Online

I pari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka njoftuar përmes një postimi në facebook se sot prej orës 16:00 mban konfrencë për medie.

Sipas Ramosajt në konferencë do të shpalosen të rejat e fundit rreth helmimit të qytetarëve.

Postimi i plotë:

Të nderuar përfaqësues të mediave të shkruara dhe elektronike, ju njoftoj se, për situatën e krijuar rreth helmimit të qytetarëve të komunës sonë, sot dt.14.07.2021, në ora 16:00 do të mbahet konferencë për media, në sallën e katit të tretë në objektin e komunës së Deçanit.Gjithë të interesuarit rreth kësaj teme, jeni të ftuar të jeni pjesë e kësaj konference!BR

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme