Red Rain, sponsor kryesor i garës së Motoçiklizmit në Uglar të Gjilanit!

Prishtinë | 05 Pri 2021 | 13:56 | Nga Ekonomia Online

Këtë të diel në fshatin Uglar të Gjilanit është mbajtur gara e motoçiklizmit, garë kjo ku sponsor kryesorë ka brendin e njohur të energjisë, Red Rain.

Por jo vetëm kaq, motoçiklisti  dhe influenceri i brendit Red Rain, Blerim Aliu i njohur me nofkën ‘Livoci’ ka zënë vendin e parë edhe në këtë garë.

Edhe pse në mot të keq, numri i madh i shikuesve që njekën garën e madhe, nuk mungoj as kësaj here.

Brendi i energjisë Red Rain, njihet për mbështetjen e garave të ndryshme të sporteve ekstreme.

Suksesit s’mundesh me i ikë kur mbushesh energji me brendin Red Rain! 

Të ngjashme