Rexhep Selimi: Sami e Rem – dalshi e ardhshi faqebardhë!

Prishtinë | 13 Jan 2019 | 15:01 | Nga Ekonomia Online

“Sami e Rem – dalshi e ardhshi faqebardhë”, është mesazhi i mikut të idealit, Rexhep Selimi, që iu jep Sami Lushtakut dhe Rrustem Mustafës, raporton Ekonomia Online.

Në ditën kur Lushtaku dhe Mustafa u nisën për në Hagë, me ftesë të Gjykatës Speciale, deputeti i Vetëvendosjes, përmes një postimi pyet deputetët çka kanë për të thënë pasi që e votuan Specialen më 3 gusht 2015.

Ky është postimi i Rexhep Selimit:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme