Selimi: Çkapja për kapje apo çkapja për sundim të ligjit ? – Deri në pafundësi për të dytën

Prishtinë | 26 Tet 2020 | 17:33 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Drejtësisë Selim Selimi, duket se është përfshirë indirekt në përplasjen e kryeministrit Avdullah Hoti dhe shefit të tij partiak Ramush Haradinaj, lidhur me çështjen e shuarjes së Task-Forcës Antikorrupsion.

Selimi shtroi një pyetje lidhur me këtë çështje:

Çkapja për kapje apo çkapja për sundim të ligjit?.

I pari i Drejtësisë në Kosovë, i cili vjen nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës tha se është deri në pafundësi për këtë të dytën

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme