Shala për Krasniqin: Do të jemi fitimtar edhe në betejat e radhës

Prishtinë | 20 Kor 2019 | 16:03 | Nga Ekonomia Online

Pas lajmit që edhe ish zëdhënësi i UÇK-së, Jakup Krasiqi, ka marrë ftesën për intervistim nga Gjykata Speciale, edhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka publikuar një fotografi me Krasiqin, duke shkruar se do të jenë fitimtar edhe në betejat e radhës, cilat do qofshin ato.

“Ne nuk njohim humbje. Jemi gati. Fitimtar edhe në betejat e radhës, cilat do qofshin ato”, ka shkruar ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme