Deputetët vizitojnë ShSKUK-në, informohen për punën dhe sfidat

Prishtinë | 11 Maj 2021 | 10:13 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për Shëndetësi i Kuvendit të Kosovës, ka vizituar ShSKUK-në ku është takuar me kryesuesen e Bordit dhe me drejtorin e këtij institucioni, raporton Ekonomia Online.

Drejtori i ShSKUK-së, Valbon Krasniqi shumë shkurt tha se takimi do të jetë i natyrës informuese.

Ndërsa kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Fatmire Kollçaku tha se pas takimit do të ketë prononcim për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme