Detaje nga QKUK-ja, i lënduari nga zjarri në “Ulpianë” në gjendje stabile

Prishtinë | 18 Tet 2019 | 11:20 | Nga Arlinda Sejdiu Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në QUKU është duke u trajtuar një person i cili ka pësuar djegie nga zjarri në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë, raporton Ekonomia Online.

Mjeku specialist Sinan Musliu, tha se i lënduari do të transferohet në Klinikën e Kirurgjisë Plastike dhe është në gjendje stabile.

“… pacienti ka ardhur për shkak të djegies. Ka pasur djegie në dorën e djathtë dhe këmbën e majtë”.  

“Gjendja e tij është stabile. Ai ka marr terapinë dhe do të transferohet ne kirurgji plastike”.

LEXONI EDHE:

https://www.facebook.com/EkonomiaOnline/videos/2498991626857045
Lexo më shumë:

Të ngjashme