Drejtorët e rinj nisin zyrtarisht punën në klinikat e QKUK-së

Prishtinë | 29 Pri 2022 | 13:38 | Nga Ekonomia Online

Gjashtë klinika të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës zyrtarisht janë bërë me drejtorë të rinj.

Drejtorët e rinj kanë nënshkruar sot kontratat e punës, njofton Klankosova.tv

Arsim Behramaj, është drejtor i klinikës së ORL-së, Faton Kutllovci, i klinikës së Psikiatrisë, Shkendije Nuza, e klinikës së Radiologjisë, Edmond Komoni, i Neurologjisë, Ardian Millaku, i klinikës së Onkologjisë dhe Ardian Shefkiu, drejtor i Klinikës së Kirurgjisë së fëmijëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme