Kërcënohet udhëheqësi i një klinike të QKUK-së

Prishtinë | 09 Gus 2022 | 09:18 | Nga Ekonomia Online

Një udhëheqës i një klinike të QKUK-së ka raportuar në polici se është ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale nga një person i dyshuar.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

QKUK-së 08.08.2022 – 11:20. Ankuesi mashkull kosovar udhëheqës pranë klinikës në QKUK, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale është ngacmuar, shpifur dhe kërcënuar nga një i dyshuar mashkull. Nuk raportohet për të arrestuar.

Të ngjashme